Бесплатный хостинг в Украине

100freeМи всі любимо халяву, отже спробуємо знайти безплатний хостинг. Тим більше, що ми знаємо, де шукати. Проте не весь безпалтний хостинг халявний. То що можуть запропонувати ці безплатні (і «майже безплатні») веб-хостинги? Безплатний хостинг часто передбачає певні ризики, тому ми не рекомендуємо його для серйозних веб-сайтів. Ми знайшли найоптимальніші варіанти для вас (характеристики і порівняльна таблиця тут).

  1. 20i.com. Цей хостинг-провайдер може задовольнити найвибагливішого клієнта: 10 Гб на дисках SSD + 1  Гб MySQL в безплатоному плані. Мало того, що вони пропонують розташування вашого сайту без реклами, так ви ще й можете розміщувати рекламу на своєму сайті, щоб заробляти гроші. Де тут підступ? Вони трохи обмежити пропускну здатність. Усі безкоштовні користувачі отримують лише 250 МБ щомісяця. Отже, якщо у вас текстовий проект, мало зображень або мало відвідувачів — велкам!
  2. awardspace.com. Особливості: захист від спаму — є, автоматичний інсталятор (WordPress, Joomla тощо) — є, хостинг без реклами - є, конструктор сайтів — є. Місце на диску: 1 Гб + одна база даних MySQL. І пропускна здатність тут значно більша: 5 Гб на місяць. Підступ в тому, що вони дозволяють тільки 10% обсягу диска використовувати для різних файлів (картинок, архівів тощо), і ще є обмеження на їх кількість, і деякі типи файлів взагалі заборонені. Але в цілому непогано.
  3. freehostingeu.com. Тут все по іншому: місця на диску тільки 200 МБ, зате пропускна здатність — 4 Гб. Одна база даних MySQL і конструктор сайтів разом з автоматичним інсталятором WordPress і Joomla. І ще тут пропонують безкоштовно домени .eu5.net навіть для безкоштовного хостингу. Хостинг без реклами. Але (підступ!) ви повинні погодитися на тільки 10% файлів зображень, ну тобто — 20 МБ. Там ще іншого понапридумували. Але, знову ж таки, якщо сайт не ресурсоємний, то най буде.